Postup pre získanie cenovej ponuky:

Pre vytvorenie základnej cenovej ponuky stačí, ak nám zašlete náčrt, vizuál alebo jednoduchý obrázok, ktorý by mal obsahovať:

Rozmery

Priestor kde má byť  kuchyňa/nábytok osadený, môže byť pôdorys alebo náčrt so základnými mierami +-pár centimetrov.

Jednoduchý náčrt alebo vizualizáciu pre našu predstavu kuchyne/nábytku, rozmery skriniek kuchyne po strop alebo klasická výška približne 2,1 m, prípadne iná výška.

Dekór

Ak máte záujem o lakované dvierka, stačí uviesť do poznámky kód farby RAL, nie je nevyhnutné (niektoré tmavé odtiene sa môžu cenovo líšiť od svetlých), stačí napísať svetlá alebo sýta a lak - matný alebo lesklý.

Zástena a pracovná doska – kód dekóru (nie je nutné).

Alebo si môžeme dohodnúť nezáväzné stretnutie na ktorom preberieme možnosti a nájdeme vhodné a cenovo dostupné riešenie pre Vás. Stačí napísať alebo zavolať.

Dekóry pre svoj nábytok si môžete vybrať tu:


Ostatné

Pre kuchyňu umiestnenie vstavaných spotrebičov, ktoré budú zabudované (umývačka riadu, chladnička, rúra, mikrovlnka, digestor a pod.), umiestnenie a počet zásuviek a cargo koše (výsuvná skrinka na koľajnici).

Pre vstavané skrine rozmery (šírka, výška, hĺbka), vnútorné vybavenie - police, vešanie, koše, zásuvky, dvere (typ skla, dekór, kombinácia dekórov alebo zrkadlo a pod.).

Pre ostatný nábytok popis a rozmery, poprípade nejaké približne foto, kód dekóru (nie je nutné).

Ako príklad si môžete pozrieť tento obrázok: